CAYMA HAKKI 

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 14 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. 

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER 

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve ELEKTRONİK YAPI veya İÇERİKLİ ÜRÜNLER(BEYİN GRUBUNDAKİ TÜM ÜRÜNLER, MOTORLAR, GÖSTERGELER, ŞANZIMANLAR, FARLAR, STOPLAR, ÇİZİLEBİLİR CAM ve PLASTİK PARÇALAR DAHİL) için cayma hakkı kesinlikle kullanılamaz, değişim talep edilemez. Cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Ambalajı bozulmuş, açılmış, hasar görmüş ve/veya kullanılmış ürünlerin iadesi ve değişimi söz konusu değildir. ALICI bu şartı koşulsuz ve şartsız olarak kabul eder.

CAYMA HAKKI KULLANILMASI DURUMUNDA OLUŞAN KARGO ve DİĞER MASRAFLAR

ALICI tarafından talep edilen ve yukarıda belirtilen şartlara uygun olması durumunda değişim veya iade talebinde bulunulan ürün ve mallara ait kargo ve benzeri, iade durumundan kaynaklı masraflar tamamiyle ALICI'ya ait olup, ALICI bu durumu kesin ve koşulsuz-şartsız şekilde kabul eder.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR